Mobil Sitemiz Yayında…

Daha geniş içerik ve daha modern bir tasarımla sizlere sunduğumuz yeni web sitemizi mobil cihazlarınıza özel dizaynıyla da gezebilirsiniz. wpid-Screenshot_2012-12-26-00-24-37.pngTablet pc yada akıllı cep telefonlarından sitemize giriş yaptığınızda bu cihazlara özel mobil sitemiz otomatik olarak açılır ve dilerseniz normal görünüme de geçebilirsiniz.

Son çıkan ürünler, incelemeler ve bilişim konularındaki diğer tüm içerikleri her nerde olursanız olun sitemizden takip etmeniz artık çok daha kolay olacak. Sosyal medyanın gücünü de unutmadık! Tüm içeriğimizi ilgili konuların alt kısmında bulunan sosyal medya ikonlarına tıklayarak bu mecralardaki arkadaşlarınızla yada iletişim halinde olduğunuz diğer kişilerle kolayca paylaşabilirsiniz. Ayrıca sosyal medyada bizi takip etmek isterseniz en alt bölümde bulunan ikonlar size yardımcı olacaktır.

Yine dilerseniz sitemizde sizlere sunduğumuz en yeni hizmetimiz olan hızlı destek hattımızdan arıza kaydı oluşturup, size konuyla alakalı geri dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz. Firmamız hizmetleri hakkında daha detaylı bilgilere de yine üst menüdeki sayfalarımızdan ulaşmanız mümkün. Santra Bilgisayar’ın sizlere sunduğu yenilikler devam edecek…