yazıcı servis

 Cihazınızı aldığınız ilk günkü kadar bakımlı ve kullanışlı görmek ister misiniz? O zaman cihazınızı bize getirmeniz yeterli. Tüm marka ve model püskürtmeli yada lazer yazıcılarınızın bakım onarım işlemleri firmamızda güvenli olarak gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz yerinde servis hizmetimizden de faydalanabilir ve sorunlarınızı hızlıca çözüme kavuşturabilirsiniz.

Kalifiye eleman ve bakım. Onarım sonrası garanti. Deneyimli uzman kadro eşliğinde hızlı onarım ve onarım sonrası teknik servis desteği size uygun pratik çözümler ve uygun fiyatlar sunar.

Printer-iconYazıcı onarım departmanımızda da marka bağımsız mürekkep püskürtmeli yazıcı, lazer yazıcı, nokta vuruşlu yazıcı, geniş formatlı yazıcı yazıcıların bakım ve onarım desteği sağlanmaktadır. Ücretsiz arıza tespit işleminden sonra cihaz sahibine geri dönüş yapılım, işlem onayı alınır ve bir iş günü içerisinde cihaz işleme alınır. İşlem gören cihazın onarımı tamamlandıktan sonra, arızası ne olursa olsun tüm parçaları testten geçirilip, genel bakım ve temizleme işlemine tabi tutulur. Bu işlemlerin ardından son aşama olarak alınan test baskılarının kontrolü yapılıp, tarafımızdan verilen servis garantisi kapsamında cihaz kullanıcıya teslim edilir.

Nokta Vuruşlu Yazıcılar

Elektronik kartlarındaki arıza, güç kartı arızaları, pc ile bağlantı kuramama, gönderilen yazıyı tam olarak çıkartmama, sürekli formlardaki takılmalar, kağıt hatası verme ve kafada oluşan (iğne kırılması, dışarıda kalması vb.) arızalar onarılabilmektedir.

Mürekkep Püskürtmeli Yazıcılar

Atık kartuş haznesinin dolması ve/veya taşması, kağıt alma sorunları, çoklu kağıt çekme, step motor kontrol arızası nedeni ile kartuş kafasını sağa veya sola çarpması yapılan bakımlar ile giderilmektedir ve elektronik ve mekanik tüm sorunları çözülebilmektedir.

Lazer Yazıcılar

Zaman içinde baskı kalitesi düşen (kağıt üzerinde lekeler, çıktının soluk olması vb.) yazıcılara yapılacak bakım ile ilk günkü kalitesine getirilebilmekte eleltronik ve mekanik tüm sorunları çözülebilmektedir. Özellikle ısıtıcı ünitesindeki bulunan fuser film veya press roller arızalarında komple ünite değişimi yerine sadece fuser film veya press roller değiştirilerek ekonomik çözümler sunulmaktadır.