kartuş – toner dolum

dolum1222

 Santra Bilgisayar, kartuş – toner dolumu hizmetlerinde teknolojiyi yakından takip ederek, güvenilirlik ve müşteri memnuniyetini esas alan pek çok başarılı çalışmayı gerçekleştirdi. Geniş bir yelpazede sunmuş olduğu çözümleriyle, müşterilerinin sorunlarına çözümler sunmayı başarmıştır.

 

brother canon
hp
Lexmark samsung

 

Santra Bilgisayar dolum hizmetlerinde en yeni, kaliteli ve güvenilir ürünleri ve bu ürünlerin servis hizmetlerini en kısa zaman içerisinde çözüm ortaklarının, müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Projeleri en kısa sürede bitirmek ve müşteri memnuniyetini en yüksek noktada tutmak Santra Bilgisayar felsefesini oluşturmaktadır. Kartuş dolum konusunda uzman kadrosuyla sizin için en uygun çözümü bulmaya ve sizi teknolojiyle buluşturmaya devam etmektedir.

HP, CANON, LEXMARK, SAMSUNG, BROTHER Markalarına ait tüm kartuş ve toner dolumları firmamızca %100 garantili olarak yapılmaktadır.

servicetwoSektörde kendi dolum merkezini kuran ilk firmalardan olmanın bilgi ve birikimiyle sizlere kartuş toner dolumunda hizmet vermekten mutluluk duymaktayız. Markası ve modeli ne olursa olsun kartuş ve toneriniz hakkında firmamızın deneyimli personelinden ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

serviceonePüskürtmeli ve lazer yazıcınıza ait kartuş ve tonerleri de %100 garantili olarak dolum yaptırabilirsiniz. Santra Bilgisayar‘ın sizlere sunduğu uygun fiyatlı dolum hizmetlerinden bugünden itibaren faydalanabilirsiniz.

servicethree

Daimi müşterilerimize ise çok özel indirimler uygulanmaktadır. Santra Bilgisayar‘a özgü tasarımlı kutularımızda getirdiğiniz kartuş ve tonerlerinize indirim uygulanmaktadır. Her kartuşta 2 TL ve her tonerde de 5 TL karlı çıkmak için ürünlerinizi özel kutularımızda doluma getirmeyi unutmayınız. Kartuş toner dolumlarınızda kaliteli ve uzun ömürlü hizmet için bizi tercih edin, karlı çıkın!