bilgisayar servis

bilgisayar1 Masaüstü, Notebook ve Tablet Bilgisayar satışlarımızla müşterilerimizin ihtiyacı olan ürünleri onlara çok uygun fiyatlara sunmaktayız. Bunu yaparken elbette kullanımlarına en uygun ürünleri seçmelerinde yardımcı olmaktayız. Tüm bilgisayar ve bilgisayar bileşenlerinin bakım, onarım hizmetlerini gerçekleştirerek satış sonrasında da müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmaktayız. Ayrıca tüm elektronik ürün bakım onarım hizmetlerini garantili olarak gerçekleştiriyoruz.

Sistem kurulum ve donanım güncellemelerinizi en kısa sürede, en uygun fiyatlara yapıyoruz. Sistem kurulumlarında bilgisayarınızı kullanırken ihtiyaç duyacağınız tüm programlar da bilgisayarınızı açtığınızda kurulmuş olarak size sunuluyor. Siz zamandan ve internette onca programı arayıp birde bilgisayarınıza kurmak için değerli zamanınızı harcamıyorsunuz. Santra Bilgisayar olarak tüm bu işlemleri ekstra ücret almadan biz gerçekleştiriyoruz.

Virüs Temizliği ve Bakım

Bilişim sektörünün başlıca yaşadığı sıkıntı olan virüs tehditlerine karşı önlem ve temizlik konularını kapsar. Bilgisayarınızın yavaşlamasına, kullandığınız yazılımların bozulmasına ve bilgisayarınıza internet üzerinden kaçak girişlere karşı önlemler alınmasını sağlıyoruz. Özellikle internet bankacılığı kullanan cihazlarda güvenlik duvarı oluşturulması şiddetle uygulanması gereken bir husus olup, bu hizmet teknik servis personellerimiz tarafından verilmektedir.

Veri Kurtarma ve Yedekleme

Kullanıcılar için önem arz eden bilgilerin saklanması ve güvenliğinin sağlanması konularını kapsar. Yedeğin yedeği ‘nin alınması gerektiğini her kurduğumuz sistemde aktif olarak hazırlayarak, data kayıplarını en aza indirmeyi amaçlamaktayız. Tavsiye edeceğimiz backup (yedekleme) çözümleri ile güvenle datalarınızı koruyabileceksiniz.

Ağ Kurulumu ve Güvenliği

İşletme ve ev kullanıcıları için hazırlanacak network (ağ sistemi) hizmetlerini kapsar. İnternet alt yapısının kullanıcılara paylaştırılması, ortak dosya kullanımı, multiuser progrmların kullanımı vb. konularda; network yapılarının oluşturulması ve kablolama hatlarının tesisi uzman teknik personeller tarafından yapılmaktadır. Kablolu ve kablosuz internet ile ilgili çözümler, server client topolojik sistemler uzmanlık alanımız dahilindedir.