firma profili

 Santra Bilgisayar, 2005 yılında Trabzon’da kurulmuş ve bilişim sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. Geniş bir hizmet portföyü bulunan firmamız zaman içerisinde müşterilerine birçok bilişim dalında hizmet vermeye yönelmiştir. Firmamız bilgisayar bileşenleri satış, notebook, bilgisayar, tablet bakım onarım, yazıcı bakım onarım, kartuş toner dolum, online oyunlar için e-pin satışları, tablet ve akıllı telefonlar için sistem, program ve oyun paket kurulumları gibi konularda hizmet vermektedir. Ayrıca fotoğraf makinesi, cep telefonu, Psp, Playstation gibi ürünlerin de bakım ve tamirini profesyonel ekibimizle kaliteli ve garantili olarak yapmaktayız. Firmamız müşterilerini daimi ~ İş Ortağı ~ olarak algılamasının doğal bir sonucu olarak, ürün yelpazesini geniş bir alana yaymış, kurumsal müşterilerinin bilgisayar ve yan donanımları ile ilgili tüm gereksinimlerini de tek elden karşılama amacıyla ürün tedarikinde sinerji sağlayarak uzun yıllar boyu sürecek bir iş ortaklığını hedeflemiştir.santra

Müşteri portföyünde gerek kamu kurum ve kuruluşlarını, gerekse bölgemizin önde gelen firmalarını bulunduran Santra Bilgisayar, dünyanın en köklü markalarının Pc, Server, Network, Oem Ürünleri ve Çevre Birimleri gibi donanımlarının satışını yapmakta, teknik desteğini vermekte ve proje çözümlerini üretmektedir.

Santra Bilgisayar kurulduğu günden bugüne benimsediği müşteri memnuniyetinin her zaman ve her koşulda ön planda tutulması ilkesi paralelinde stratejiler geliştirmeye, ve uygulamalarını bu yönde şekillendirmeye devam etmektedir.

Siz de Santra Bilgisayar’ın kaliteli hizmetlerinden yararlanabilir, bilişim alanındaki tüm konularda bilgi ve birikimlerimizden yararlanabilirsiniz.